Кухонний ніж Maxmark MK-K51
Maxmark MK-K51 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxmark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxmark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxmark MK-K51
Maxmark MK-K51 | 309 грн. |
Кухонний ніж MK-K51( 8" ніж обробний) | 268 грн. |
Ніж для нарізування Maxmark (MK-K51) | 412 грн. |
Ніж кухарський MAXMARK MK-K51 для нарізки | 349 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →