Кухонний ніж Maxmark MK-K80
Maxmark MK-K80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxmark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxmark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxmark MK-K80
Ніж Maxmark Шеф-кухар (MK-K80) | 239 грн. |
Ніж Maxmark Шеф-кухар (MK-K80) | 279 грн. |
Ніж шеф-кухаря 20,3 см MaxMark нержавіюча сталь арт. MK-K80 | 319 грн. |
Ніж кухарський MAXMARK MK-K80 Шеф-Кухар | 280 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →