Кухонний ніж TESCOMA Presto 863034
TESCOMA Presto 863034 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA Presto 863034
Ніж порційний Tescoma PRESTO, 20 см 863034 | 349 грн. |
Ніж порційний Tescoma Presto 20 см (863034t) | 349 грн. |
Ніж порційний PRESTO, 20 см . Tescoma 863034 | 349 грн. |
Ніж кухарський Tescoma Presto 20см 863034 | 349 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →