Велошина Maxxis 29x2.5 TB00163000 (TB00163000)
Maxxis 29x2.5 TB00163000 |
|
Compound — 3C MAXX TERRA.Tech — 3CT/EXO/TR. TPI — 60.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis 29x2.5 TB00163000
Покришка Maxxis Assegai (29X2.50WT TPI-60 Foldable 3CT/EXO/TR) ETB00163000 | 1 800 грн. |
Покрышка 29x2.50WT (63-622) Maxxis ASSEGAI (3CT/EXO/TR) Foldable 60tpi ETB | 1 800 грн. |
Покришка Maxxis Assegai (29X2.50WT TPI-60 Foldable 3CT/EXO/TR) ETB00163000 | 1 800 грн. |
Модификації Maxxis 29x2.5 TB00163000
Ціни на Maxxis 29x2.5 TB00163000 |
---|---|---|---|---|
Maxxis 27.5x2.5 TB00097500 | від 2 320 грн. | 3 пропозиції | ||
Maxxis 27.5x2.5 TB00163200 | від 1 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Maxxis 27.5x2.5 TB00163300 | від 1 400 грн. | 3 пропозиції | ||
Maxxis 27.5x2.5 TB00017200 | від 1 944 грн. | 2 пропозиції | ||
Maxxis Assegai 29x2.5 | від 1 944 грн. | 2 пропозиції | ||
Maxxis 29x2.5 TB00163000 | від 1 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Maxxis 29x2.5 TB00172500 | від 1 920 грн. | 3 пропозиції | ||
Maxxis 29x2.5 TB00308100 | від 1 920 грн. | 3 пропозиції | ||
Maxxis 29x2.5 TB00097400 | від 2 320 грн. | 4 пропозиції | ||
Maxxis 29x2.5 TB00163100 | від 1 480 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →