Велошина Maxxis DTH 26x2.15
Maxxis DTH 26x2.15 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis DTH 26x2.15
Покришка Maxxis DTH (26X2.15 TPI-60 Foldable) ETB72683000 | 880 грн. |
Покрышка 26x2.15 (52/54-559) Maxxis DTH Foldable 60tpi ETB72683000 | 880 грн. |
Покришка Maxxis DTH (26X2.15 TPI-60 Foldable) ETB72683000 | 880 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →