Фільтр-подовжувач Maxxter SPM5-G-15
Фото 4 |
Maxxter SPM5-G-15 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxter SPM5-G-15
Усі ціни 47 →Maxxter SPM5-G-15B чорний | 269 грн. |
Сетевой фильтр Maxxter SPM5-G-15G 4.5 м. кабель, 5 розеток, серого цвета. | 239 грн. |
Maxxter Maxxter SPM5-G-15B | 239 грн. |
Фильтр питания Maxxter 5 розеток 4.5м (SPM5-G-15G) серый SPM5-G-15G | 355 грн. |
Maxxter 4.5m 5 розеток (SPM5-G-15G) Gray SPM5-G-15G | 239 грн. |
ще 20 пропозицій
За півтора року він розсипався на шматочки Їх нема Смердить горілою пластмасою, вилка розсипалася Green Grass: користуюся Maxxter SPM5-G-6 більше року |
Додати відгук
Модификації Maxxter SPM5-G-15
Ціни на Maxxter SPM5-G-15 |
---|---|---|---|---|
Maxxter SPM5-G-6 | від 149 грн. | 51 пропозиція | ||
Maxxter SPM5-G-10 | від 165 грн. | 42 пропозиції | ||
Maxxter SPM5-G-15 | від 193 грн. | 47 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →