Фільтр-подовжувач LOGA L-904
Фото 6 |
LOGA L-904 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LOGA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LOGA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LOGA L-904
Усі ціни 12 →Loga L-904 5 розеток 10A 4.5м з вимикачeм White | 268 грн. |
Сетевой удлинитель ТМ LOGA, 220В, 10А, 5 розеток, мод.L-904, 4.5м, Q40 L-9 | 278 грн. |
Мережевий подовжувач Loga L-904 | 268 грн. |
Loga L-904 28974 | 299 грн. |
Мережевий подовжувач Loga L-904 | 268 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації LOGA L-904
Ціни на LOGA L-904 |
---|---|---|---|---|
LOGA L-901 | від 149 грн. | 3 пропозиції | ||
LOGA L-902 | від 154 грн. | 9 пропозицій | ||
LOGA L-903 | від 177 грн. | 12 пропозицій | ||
LOGA L-904 | від 213 грн. | 12 пропозицій | ||
LOGA L-905 | від 268 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →