Велосипед Merida Matts J.20 2024
Фото 3 |
Merida Matts J.20 2024 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Merida Matts J.20 2024
Усі ціни 12 →Merida Matts J.20 2024 (DK STRAWBERRY(RACE RED/BK)) A62411A 01050 | 21 960 грн. |
Merida Matts J.20 2024 (DK STRAWBERRY(RACE RED/BK)) A62411A 01050 | 21 960 грн. |
Велосипед 20" Merida MATTS J. 20 (2024) matt mint 10" (109-129 cm) A62411A | 21 960 грн. |
Велосипед Merida MATTS J.20 UNI, DK STRAWBERRY(RACE RED/BK) A62411A 01050 | 21 960 грн. |
Merida Matts J.20 2024 (MATT MINT(PURPLE/WHT/BLK)) A62411A 01049 | 21 960 грн. |
ще 7 пропозицій