Велосипед Merida Matts J.20 2022
Фото 3 |
Merida Matts J.20 2022 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Merida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Merida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Merida Matts J.20 2022
Усі ціни 13 →Merida Matts J.20 2022 (фiолетовий) A62211A 02038 | 22 120 грн. |
Merida Matts J.20 2023 (фiолетовий) A62211A 02038 | 22 120 грн. |
Велосипед 20" Merida MATTS J.20 (2023) metallic orange UNI (10) 120-135 см | 22 120 грн. |
Велосипед Merida MATTS J.20, UN(10), PURPLE(BLACK/CHAMPAGNE) A62211A 02038 | 22 120 грн. |
Велосипед 20 Merida Matts J20 2022 10 фиолетовый | 22 120 грн. |
ще 8 пропозицій