Тример для носа і вух Mesko MS 2929
Фото 6 |
Mesko MS 2929 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mesko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mesko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mesko MS 2929
Усі ціни 18 →Тример Mesko MS 2929 | 271 грн. |
Тример для носа та вух Mesko MS 2929 | 144 грн. |
Тример для носа та вух Mesko MS 2929 Black S | 237 грн. |
Тример Mesko MS-2929 чорний | 269 грн. |
Тример для носа та вух Mesko MS 2929 Black бездротовий електричний на 2 Вт | 240 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →