Бутербродниця Mesko MS 3045
Фото 12 |
Mesko MS 3045 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mesko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mesko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mesko MS 3045
Мультімейкер 3 в 1 Mesko MS 3045 сендвічниця - вафельниця - гриль S | 1 563 грн. |
Мультимейкер 3 в 1 Mesko MS 3045 сендвічниця - вафельниця - гриль | 1 563 грн. |
Якісна багатофункціональна сендвічниця 3 в 1 Mesko MS 3045 | 1 240 грн. |
Мультимейкер 3 в 1 Mesko MS 3045 сендвічниця - вафельниця - гриль | 1 579 грн. |
Мультімейкер 3 в 1 Mesko MS 3045 сендвічниця - вафельниця - гриль ТР | 1 563 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →