Набір інструментів Metabo 627151000
Відео 1Фото 6 |
Metabo 627151000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo 627151000
Усі ціни 7 →Набір свердел по металу Metabo HSS-R 19 шт (627151000) | 397 грн. |
Набор сверл по металлу HSS-R Metabo SP в боксе, 19 шт 627151000 | 418 грн. |
Набір свердел Metabo HSS-R, SP, 1-10 мм, 19 шт 627151000 | 393 грн. |
Набір свердел по металу Metabo HSS-R SP, 19 шт 627151000 | 393 грн. |
Набор сверл по металлу Metabo HSS-R 19шт. (627151000) | 397 грн. |
Набір свердел HSS-R Metabo TWiST 19 шт. (627151000) | 418 грн. |
Набір свердел по металу Metabo HSS-R 19 шт (627151000) | 419 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості набору інструментів Metabo 627151000:
- Свердла по металу: 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →