Набір інструментів Metabo 627153000
Відео 1Фото 8 |
Metabo 627153000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo 627153000
Усі ціни 13 →Набір свердел по металу Metabo HSS-G 19 шт (627153000) | 479 грн. |
Набор сверл по металлу HSS-G Metabo SP в боксе, 19 шт 627153000 | 479 грн. |
Набір свердел Metabo HSS-G, SP, 1-10x0,5 мм, 19 шт 627153000 | 465 грн. |
Набір свердел по металу Metabo HSS-G SP, 19 шт 627153000 | 465 грн. |
Набор сверл по металлу Metabo HSS-G 19шт. (627153000) | 479 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості набору інструментів Metabo 627153000:
- Свердла по металу: 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →