Сушарка для білизни Metaltex Aliseo (405803)
Відео 1Фото 3 |
Metaltex Aliseo |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metaltex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metaltex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metaltex Aliseo
Усі ціни 6 →Сушарка Metaltex Aliseo (405803) | 2 645 грн. |
Сушилка Metaltex Aliseo (405803) | 2 645 грн. |
Сушарка для білизни Metaltex Aliseo 3-х рівнева | 3 089 грн. |
Сушарка METALTEX ALISEO для білизни 3-х рівнева (405803) | 3 111 грн. |
Сушарка METALTEX для білизни 3-х рівнева (405803) | 3 111 грн. |
Сушарка METALTEX ALISEO для білизни 30 м, 76x68x154 см (405803) | 3 111 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →