Сушарка для білизни Leifheit Pegasus 200 Comfort
Leifheit Pegasus 200 Comfort |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leifheit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leifheit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leifheit Pegasus 200 Comfort
Усі ціни 9 →Сушарка для білизни Leifheit Pegasus 20 м 17304812 | 2 399 грн. |
Напольная сушилка для белья Leifheit PEGAsus 200 COMFORT 81516 | 2 400 грн. |
Leifheit 81516 PEGASUS 200 COMFORT 81516PEGASUS200COMFORT | 2 589 грн. |
Підлогова сушарка для білизни Leifheit PEGASUS 200 COMFORT 81516 | 2 801 грн. |
Сушарка для білизни Leifheit Pegasus 20 м 81516 | 2 649 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості сушарки для білизни Leifheit Pegasus 200 Comfort:
- 2 тримача для дрібних предметів
- Спеціальна сумочка для прищіпок
- Модель Pegasus 200 Comfort — без коліщаток
- Модель Pegasus 200 Deluxe Mobile — з коліщатками
РекомендуємоПорівняти в таблиці →