Сушарка для білизни Vileda Flex (169980)
Vileda Flex |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vileda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vileda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vileda Flex
Усі ціни 6 →Сушарка Vileda для білизни Інфініті Флекс 30 м (4023103229662) | 2 783 грн. |
Сушилка Vileda для белья Инфинити Флекс 30 м (4023103229662) | 2 783 грн. |
Сушарка для білизни Vileda Infinity Flex для великогабаритних речей 30 м ( | 2 929 грн. |
Vileda Сушарка для білизни Vileda Infinity Flex для великогабаритних речей | 2 929 грн. |
Vileda Infinity Flex (4023103229662) InfinityFlex(4023103229662) | 2 929 грн. |
Сушарка розсувна Vileda Infinity Flex 30 м для великогабаритних речей (402 | 2 929 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →