Змішувач Mexen Uno 71420-00
Фото 4 |
Mexen Uno 71420-00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mexen Uno 71420-00
Змішувач для гігієнічного душу MEXEN 71420-50 UNO на біде одноважільний зо | 5 148 грн. |
Смеситель для биде Mexen Uno Gold MEX-71420-50 | 4 376 грн. |
Змішувач для біде MEXEN UNO GOLD | 5 148 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу одноважільний MEXEN 71420-50 UNO золотий ла | 5 148 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →