Змішувач Mexen Duero 671600-00
Фото 9 |
Mexen Duero 671600-00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mexen Duero 671600-00
Усі ціни 36 →Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води MEXEN 671600-76 DUERO ч | 6 160 грн. |
Кухонна мийка Mexen Matias + Ociekacz + Duero Czarny Złoty 6502-75-671600- | 9 758 грн. |
Mexen Tomas + Duero Beżowy 6516-69-671600-50 | 9 680 грн. |
Mexen Matias + Ociekacz + Duero Czarny Złoty 6502-75-671600-70-B | 9 758 грн. |
Mexen Matias + Ociekacz + Duero Czarny Złoty 6502-75-671600-70-B | 9 996 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →