Змішувач Mexen Elba 74120-00
Фото 6 |
Mexen Elba 74120-00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mexen Elba 74120-00
Усі ціни 6 →Змішувач для гігієнічного душу MEXEN Elba на біде одноважільний золотий ла | 3 872 грн. |
Смеситель для биде Mexen Elba White MEX-74120-20 | 3 872 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу одноважільний MEXEN Elba золотий латунь MEX | 3 872 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу MEXEN Elba на біде одноважільний білий лату | 3 872 грн. |
Смеситель для биде Mexen Elba Rose Gold MEX-74120-60 | 3 872 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу одноважільний MEXEN Elba білий латунь MEX-7 | 3 872 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →