Powerbank Mibrand 4.5.0 10000 20W
Фото 7 |
Mibrand 4.5.0 10000 20W |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mibrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mibrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mibrand 4.5.0 10000 20W
PowerBank Mibrand "4.5.0" 10000mAh 20W Desert wolf | 499 грн. |
Mibrand "4.5.0" 10000mAh 20W | 389 грн. |
Зовнішній акумулятор Mibrand "4.5.0" 10000mAh 20W Desert wolf | 273 грн. |
Модификації Mibrand 4.5.0 10000 20W
Ціни на Mibrand 4.5.0 10000 20W |
---|---|---|---|---|
Mibrand 4.5.0 10000 10W | від 275 грн. | 6 пропозицій | ||
Mibrand 4.5.0 10000 20W | від 273 грн. | 3 пропозиції | ||
Mibrand 4.5.0 20000 20W | від 448 грн. | 7 пропозицій | ||
Mibrand 4.5.0 30000 20W | від 999 грн. | 2 пропозиції |