Powerbank BASEUS Block Digital Display 22.5W 10000 (PPBLK-A02)
Фото 7 |
BASEUS Block Digital Display 22.5W 10000 10000 мАгод 22.5 Вт USB C 20000 мАгод 22.5 Вт Lightning |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Block Digital Display 22.5W 10000
Усі ціни 6 →Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Block 10000 mAh 22.5W PD with USB- | 1 331 грн. |
Baseus Block 10000 mAh 22.5W PD with USB-C White (PPBLK-A02) | 750 грн. |
Baseus Block 10000 mAh 22.5W PD with USB-C White (PPBLK-A02) | 1 299 грн. |
Внешний аккумулятор (павербанк) Baseus Block 10000 mAh 22.5W PD with USB-C | 801 грн. |
Power Bank Baseus Block 10000 mAh 22.5W PD with USB-C White (PPBLK-A02) PP | 1 003 грн. |
Зовнішній акумулятор PowerBank Baseus Block 10000 mAh 22.5W PD with USB-C | 830 грн. |
Модификації BASEUS Block Digital Display 22.5W 10000
Ціни на BASEUS Block Digital Display 22.5W 10000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Block Digital Display 22.5W 10000 | від 750 грн. | 6 пропозицій | ||
BASEUS Block Digital Display 20W 20000 | від 1 599 грн. | 2 пропозиції |