Powerbank Mibrand Mriya 30000 20W (MI30K/Mriya)
Фото 7 |
Mibrand Mriya 30000 20W |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mibrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mibrand.
Купити Mibrand Mriya 30000 20W
Усі ціни 6 →Повербанк Mibrand Mriya 30000 mAh 20W Black (MI30K/Mriya) | 649 грн. |
УМБ (Power Bank) Mibrand Mriya 30000mAh 20W Black | 999 грн. |
Зовнішній акумулятор Mibrand Mriya 30000mAh 20W Black (MI30K/Mriya) | 693 грн. |
Mibrand MI30K/Mriya | 749 грн. |
Зовнішній акумулятор Mibrand Mriya 30000mAh 20W Black | 641 грн. |
Зовнішній акумулятор Mibrand Mriya 30000mAh 20W Black | 709 грн. |
Патріотичний декор
Mibrand Mriya і 4.5.0 - серія різнокольорових повербанків ємністю від 10 до 30 тисяч мАгод зі стійкого до подряпин пластику з патріотичними малюнками. На вибір пропонуються Mriya, найбільший у світі літак, і 4.5.0, що на термінології військових означає «Все спокійно». Це робить повербанк не лише корисним гаджетом, а ще й модним аксесуаром.
Швидкісна зарядка
Усі моделі підтримують актуальні стандарти швидкої зарядки Quick Charge та Power Delivery. Максимальна потужність зарядки дорівнює 20 Вт для моделей на 10-20 тисяч мАгод та 22.5 Вт для 30 тисяч мАгод. Підтримується звичайна зарядка 5 вольт при 2 амперах, а також різні проміжні варіанти. Розумний контролер автоматично підбере оптимальну напругу та силу струму.
Різноманітність портів
Моделі ємністю 10 і 20 тисяч мАгод володіють трьома портами: входом Micro-USB, виходом Type-A та двостороннім Type-C. Останній дозволяє і заряджати повербанк і живити інші гаджети. Саме USB Type-C підтримує технологію Power Delivery, тоді як Quick Charge відповідає Type-A. Старша версія на 30 тисяч мАгод оснащена відразу трьома виходами Type-A.
Модификації Mibrand Mriya 30000 20W
Ціни на Mibrand Mriya 30000 20W |
---|---|---|---|---|
Mibrand Mriya 10000 10W | від 341 грн. | 3 пропозиції | ||
Mibrand Mriya 10000 20W | від 276 грн. | 4 пропозиції | ||
Mibrand Mriya 20000 20W | від 450 грн. | 7 пропозицій | ||
Mibrand Mriya 30000 20W | від 641 грн. | 6 пропозицій |