Карта пам'яті Mibrand microSD Class 10 UHS-1 16 ГБ (MICDHU1/16GB)
Фото 3 |
Mibrand microSDHC Class 10 UHS-1 16Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mibrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mibrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mibrand microSD Class 10 UHS-1 16 ГБ
Усі ціни 57 →Mibrand microSDHC 16GB Class 10 UHS-1 U1 (MICDHU1/16GB) | 95 грн. |
Карта памяти Mibrand 16GB microSDHC class 10 UHS-I (MICDHU1/16GB-A) MICDHU | 145 грн. |
Карта пам'яті Mibrand MicroSDHC 16GB Class 10 UHS-1 + SD адаптер (MICDHU1/ | 119 грн. |
Mibrand 16GB microSDHC class 10 UHS-I (MICDHU1/16GB-A) MICDHU1/16GB-A | 157 грн. |
Mibrand Карта памяті 16GB microSDHC class 10 UHS-I (MICDHU1/16GB-A) MICDHU | 179 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Mibrand microSD Class 10 UHS-1
Ціни на Mibrand microSD Class 10 UHS-1 |
---|---|---|---|---|
Mibrand microSD Class 10 UHS-1 16 ГБ | від 95 грн. | 57 пропозицій | ||
Mibrand microSD Class 10 UHS-1 32 ГБ | від 120 грн. | 65 пропозицій | ||
Mibrand microSD Class 10 UHS-1 64 ГБ | від 135 грн. | 57 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →