Карта пам'яті GOODRAM M1A4 All in One microSD 64 ГБ (M1A4-0640R12)
GOODRAM M1A4 All in One microSDXC 64Gb |
|
Універсальний комплект із накопичувача microSD та USB-картридера 2.0 для зручного обміну даними між смартфонами, планшетами, цифровими камерами та комп'ютерами. Флешка UHS-I Class 1 з комплекту відноситься до 10-го швидкісного класу, а швидкість запису інформації на неї заявлена на рівні 10 МБ/с. Читання даних з картки пам'яті робиться набагато швидше - із заявленою швидкістю до 100 МБ/с.
Для використання спільно з фотоапаратами або відеокамерами у комплектацію GOODRAM M1A4 All in One microSDXC 64Gb також увімкнено адаптер на повноформатний SD-розмір. Картридер з універсального комплекту постачання обладнаний конекторами microUSB та USB A (стандарту 2.0). Замість ковпачка, що постійно втрачається, в конструкції картридера застосовується поворотна система закривання USB-портів. На карту пам'яті компанія GOODRAM люб'язно надає обмежену довічну гарантію, тоді як термін гарантії на картридер зазвичай становить 2 роки. Поставляється цей комплект у картонній упаковці із прозорою передньою панеллю.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Купити GOODRAM M1A4 All in One microSD 64 ГБ
Усі ціни 17 →GooDRam microSDXC 64 GB Class 10 UHS-I U1 + SD-адаптер (M1A4-0640R12) | 273 грн. |
Карта памяти MicroSDXC 64GB UHS-I Class 10 GOODRAM + SD-adapter + OTG Card | 289 грн. |
Goodram 64GB UHS-I Class 10 (M1A4-0640R12) M1A4-0640R12 | 299 грн. |
GoodRam 64 GB microSDXC class 10 UHS-I All-in-One M1A4-0640R12 | 309 грн. |
GOODRAM M1A4-0640R12 | 269 грн. |
Модификації GOODRAM M1A4 All in One microSD
Ціни на GOODRAM M1A4 All in One microSD |
---|---|---|---|---|
GOODRAM M1A4 All in One microSD 32 ГБ | від 179 грн. | 28 пропозицій | ||
GOODRAM M1A4 All in One microSD 64 ГБ | від 220 грн. | 17 пропозицій | ||
GOODRAM M1A4 All in One microSD 128 ГБ | від 399 грн. | 31 пропозиція |