USB-флешка Mibrand Shark 64 ГБ (MI2.0/SH64U4S)
Mibrand Shark 64Gb |
|
Компактний, міцний та якісно захищений USB Flash накопичувач середньої ємності у металевому корпусі з інтерфейсом USB 2.0. Відрізняється водостійкістю, привабливою вартістю, помірною швидкістю читання (до 20 Мбайт/сек), скромною швидкістю запису (5 Мбайт/сек) і відсутністю ковпачка інтерфейсного роз'єму, який часто втрачається. Стильний мінімалістичний дизайн сталевого корпусу включає вуш прямокутного перерізу для надійного кріплення (наприклад, на шнурок).
Накопичувач Mibrand Shark 64 ГБ позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, який може застосовуватися для вирішення найширшого кола завдань. Впорається з участю сховища документів, таблиць, великих презентацій, фотографій, відео та іншого мультимедійного контенту. Копіювання файлу розміром 1 Гб з такого пристрою на комп'ютер займає менше хвилини, а 50 якісних цифрових фотографій можуть бути переміщені за 20 сек. Скромні розміри та невелика вага дозволяють носити цей накопичувач у найменшій кишені. Виробник гарантує сумісність із застарілим стандартом інтерфейсу USB 1.1 та його сучаснішими ревізіями USB 3.0/3.2. Без проблем працює серед актуальних версій Windows, MacOS, Linux і ChromeOS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mibrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mibrand.
Купити Mibrand Shark 64 ГБ
Усі ціни 19 →Mibrand Shark 64GB USB 2.0 (MI2.0/SH64U4S) Silver | 150 грн. |
USB флеш накопитель Mibrand 64GB Shark Silver USB 2.0 (MI2.0/SH64U4S) MI2. | 213 грн. |
Флешка Mibrand Shark USB2.0 64Gb Silver | 169 грн. |
Mibrand 64GB Shark Silver USB 2.0 (MI2.0/SH64U4S) MI2.0/SH64U4S | 141 грн. |
Mibrand 64GB Shark USB 2.0 Silver (MI2.0/SH64U4S) MI2.0/SH64U4S | 229 грн. |
Модификації Mibrand Shark
Ціни на Mibrand Shark |
---|---|---|---|---|
Mibrand Shark 4 ГБ | від 110 грн. |
Mibrand Shark 8 ГБ | від 239 грн. | 1 пропозиція | ||
Mibrand Shark 16 ГБ | від 119 грн. | 3 пропозиції | ||
Mibrand Shark 32 ГБ | від 124 грн. | 13 пропозицій | ||
Mibrand Shark 64 ГБ | від 137 грн. | 19 пропозицій |