Мотошина Michelin Commander III Cruiser 140/90 -16 77H
Відео 6Фото 8 |
Michelin Commander III Cruiser 140/90 -16 77H 80/90 B 21 " 54 H 90/90 B 21 " 54 H 100/90 B 19 " 57 H 100/90 R 19 " 57 H 110/90 B 19 " 62 H 110/90 R 19 " 62 H 120/70 B 21 " 68 H 120/70 R 19 " 60 V 130/90 B 16 " 73 H 130/90 R 16 " 73 H 140/75 B 17 " 69 V 140/75 R 17 " 67 V 140/90 B 15 " 76 H 140/90 B 16 " 77 H 140/90 R 15 " 76 H 140/90 R 16 " 77 H 150/80 B 16 " 77 H 150/80 R 16 " 77 H 150/90 B 15 " 74 H 150/90 R 15 " 74 H 160/70 B 17 " 73 V 160/70 R 17 " 73 V 170/80 B 15 " 77 H 170/80 R 15 " 77 H 180/65 R 16 " 81 H 180/70 B 15 " 76 H 180/70 R 15 " 76 H 200/55 R 17 " 78 V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Michelin Commander III Cruiser 140/90 -16 77H
Ціни на Michelin Commander III Cruiser 140/90 -16 77H |
---|---|---|---|---|
Michelin Commander III Cruiser 80/90 -21 54H | від 5 376 грн. | 6 пропозицій | ||
Michelin Commander III Cruiser 90/90 -21 54H | від 6 830 грн. | 11 пропозицій | ||
Michelin Commander III Cruiser 100/90 -19 57H | від 6 510 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Commander III Cruiser 100/90 R19 57H | від 7 294 грн. | 11 пропозицій | ||
Michelin Commander III Cruiser 110/90 -19 62H | від 6 307 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Commander III Cruiser 110/90 R19 62H | від 6 200 грн. | 8 пропозицій | ||
Michelin Commander III Cruiser 120/70 -21 68H | від 9 550 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Commander III Cruiser 120/70 R19 60V | від 4 771 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Commander III Cruiser 130/90 -16 73H | від 6 800 грн. | 8 пропозицій | ||
Michelin Commander III Cruiser 130/90 R16 73H | від 7 502 грн. | 13 пропозицій | ||
Michelin Commander III Cruiser 140/75 -17 69V | від 8 230 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Commander III Cruiser 140/75 R17 67V | від 9 373 грн. | 5 пропозицій | ||
Michelin Commander III Cruiser 140/90 -15 76H | від 8 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Commander III Cruiser 140/90 -16 77H | від 9 654 грн. | 2 пропозиції | ||
Michelin Commander III Cruiser 140/90 R15 76H | від 6 094 грн. | 6 пропозицій | ||
Michelin Commander III Cruiser 140/90 R16 77H | від 9 804 грн. | 5 пропозицій | ||
Michelin Commander III Cruiser 150/80 -16 77H | від 9 725 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin Commander III Cruiser 150/80 R16 77H | від 9 593 грн. | 5 пропозицій | ||
Michelin Commander III Cruiser 150/90 -15 74H | від 8 100 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Commander III Cruiser 150/90 R15 74H | від 9 307 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Commander III Cruiser 160/70 -17 73V | від 8 830 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin Commander III Cruiser 160/70 R17 73V | від 10 796 грн. | 8 пропозицій | ||
Michelin Commander III Cruiser 170/80 -15 77H | від 8 340 грн. | 5 пропозицій | ||
Michelin Commander III Cruiser 170/80 R15 77H | від 9 165 грн. | 9 пропозицій | ||
Michelin Commander III Cruiser 180/65 R16 81H | від 10 212 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Commander III Cruiser 180/70 -15 76H | від 8 320 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Commander III Cruiser 180/70 R15 76H | від 9 450 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Commander III Cruiser 200/55 R17 78V | від 10 735 грн. | 11 пропозицій |