Мотошина Michelin Pilot Road 4 160/60 -14 65H
Відео 22Фото 2 | 5 360 грн. Купити! Michelin PILOT ROAD 4 SCOOTER 160/60-14 65H REAR (3095411469)Autokush.com.uaЗ нами 7 років (Львів) Поскаржитись |
Michelin Pilot Road 4 160/60 -14 65H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Road 4 160/60 -14 65H
Ціни на Michelin Pilot Road 4 160/60 -14 65H |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Road 4 120/70 R15 56H | від 4 866 грн. | 10 пропозицій | ||
Michelin Pilot Road 4 120/70 R17 58W | від 5 221 грн. | 14 пропозицій | ||
Michelin Pilot Road 4 160/60 -14 65H | від 5 360 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Road 4 160/60 R14 65H | від 5 783 грн. | 5 пропозицій | ||
Michelin Pilot Road 4 160/60 R15 67H | від 6 252 грн. | 6 пропозицій | ||
Michelin Pilot Road 4 160/60 R17 69W | від 6 994 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Road 4 180/55 R17 73W | від 6 648 грн. | 11 пропозицій | ||
Michelin Pilot Road 4 190/50 -17 73W | від 6 800 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Road 4 190/50 R17 73W | від 7 187 грн. | 13 пропозицій | ||
Michelin Pilot Road 4 190/55 -17 75W | від 6 700 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Road 4 190/55 R17 75W | від 6 926 грн. | 7 пропозицій |
Схожі