Мотошина Michelin Pilot Road 4 160/60 R15 67H
Відео 22Фото 2 |
Michelin Pilot Road 4 160/60 R15 67H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Road 4 160/60 R15 67H
Michelin Pilot Road 4 160/60 R15 67H | 6 660 грн. |
Летние шины Michelin Pilot Road 4 160/60 R15 67H 1000879960 | 6 707 грн. |
Літні шини Michelin Pilot Road 4 160/60 R15 67H | 7 109 грн. |
Мотошини Michelin Pilot Road 4 160/60 R15 67H R | 6 396 грн. |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Road 4 160/60 R15 67H
Ціни на Michelin Pilot Road 4 160/60 R15 67H |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Road 4 120/70 R15 56H | від 4 950 грн. | 8 пропозицій | ||
Michelin Pilot Road 4 120/70 R17 58W | від 5 221 грн. | 12 пропозицій | ||
Michelin Pilot Road 4 160/60 -14 65H | від 5 360 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Road 4 160/60 R14 65H | від 6 161 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin Pilot Road 4 160/60 R15 67H | від 6 396 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Road 4 160/60 R17 69W | від 6 994 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Road 4 180/55 R17 73W | від 6 648 грн. | 9 пропозицій | ||
Michelin Pilot Road 4 190/50 -17 73W | від 6 800 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Road 4 190/50 R17 73W | від 7 187 грн. | 11 пропозицій | ||
Michelin Pilot Road 4 190/55 -17 75W | від 6 700 грн. | 1 пропозиція | ||
Michelin Pilot Road 4 190/55 R17 75W | від 6 926 грн. | 7 пропозицій |