Мотошина Michelin Pilot Road 5 Trail 120/70 R19 60W
Фото 2 |
Michelin Pilot Road 5 Trail 120/70 R19 60W 120/70 19 " 60 W 150/70 17 " 69 V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Road 5 Trail 120/70 R19 60W
Усі ціни 9 →Michelin Road 5 Trail 120/70 R19 60W | 4 410 грн. |
Летние шины Michelin Road 5 Trail 120/70 ZR19 60W 1001484666 | 4 701 грн. |
Шины Michelin Road 5 Trail 120/70 ZR19 60W | 4 640 грн. |
Michelin Road 5 (120/70R19 60W) | 4 404 грн. |
Michelin Road 5 Trail 120/70 R19 60W | 4 620 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Michelin Pilot Road 5 Trail 120/70 R19 60W
Ціни на Michelin Pilot Road 5 Trail 120/70 R19 60W |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Road 5 Trail 120/70 R19 60W | від 4 404 грн. | 9 пропозицій | ||
Michelin Pilot Road 5 Trail 150/70 R17 69V | від 8 368 грн. | 4 пропозиції |