Мотошина Michelin Pilot Road 5 Trail 150/70 R17 69V
Фото 2 |
Michelin Pilot Road 5 Trail 150/70 R17 69V 120/70 19 " 60 W 150/70 17 " 69 V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Road 5 Trail 150/70 R17 69V
Шини Michelin Road 5 Trail 150/70 R17 69V | 8 960 грн. |
Michelin Pilot Road 5 Trail 150/70 R17 69V R TL 813877 | 8 368 грн. |
Michelin Road 5 Trail 150/70 R17 69V | 11 242 грн. |
Michelin Pilot Road 5 Trail 150/70 R17 69V R TL | 8 865 грн. |
Модификації Michelin Pilot Road 5 Trail 150/70 R17 69V
Ціни на Michelin Pilot Road 5 Trail 150/70 R17 69V |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Road 5 Trail 120/70 R19 60W | від 4 404 грн. | 8 пропозицій | ||
Michelin Pilot Road 5 Trail 150/70 R17 69V | від 8 368 грн. | 4 пропозиції |