Мотошина Michelin Road 6 GT 180/55 R17 73W
Відео 11 |
Michelin Road 6 GT 180/55 R17 73W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Road 6 GT 180/55 R17 73W
Усі ціни 11 →Michelin Road 6 GT 180/55 R17 73W | 9 839 грн. |
Летние шины Michelin Road 6 GT 180/55 ZR17 73W 1002226717 | 9 841 грн. |
Шины Michelin Road 6 GT 180/55 ZR17 73W | 9 840 грн. |
Шини Michelin Road 6 GT 180/55 ZR17 73W | 9 843 грн. |
Michelin Road 6 GT 180/55 R17 73W 582220 | 9 745 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin Road 6 GT 180/55 R17 73W
Ціни на Michelin Road 6 GT 180/55 R17 73W |
---|---|---|---|---|
Michelin Road 6 GT 120/70 R17 58W | від 6 541 грн. | 10 пропозицій | ||
Michelin Road 6 GT 180/55 R17 73W | від 9 376 грн. | 11 пропозицій | ||
Michelin Road 6 GT 190/50 R17 73W | від 8 306 грн. | 6 пропозицій | ||
Michelin Road 6 GT 190/55 R17 75W | від 9 284 грн. | 10 пропозицій |