Комп'ютерні колонки Microlab M-880 (B0002064)
Відео 8Фото 4 |
Microlab M-880 |
|
Комп'ютерна акустика для цінителів глибокого баса: основні колонки доповнені сабвуфером, на який припадає 27 Вт з 59 Вт сумарної потужності системи. Загальний частотний діапазон становить 40-20000 Гц. Два окремих регулятора дають змогу підлаштувати високі і низькі частоти по своєму смаку, а магнітне екранування дасть змогу не турбуватися про сусідстві з чутливою електронікою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Microlab 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Microlab.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Microlab M-880
Усі ціни 42 →MICROLAB M-880 black | 3 099 грн. |
MICROLAB M-880 | 2 805 грн. |
Мультимедійна акустика Microlab M-880 | 3 007 грн. |
Акустическая система Microlab M-880 | 2 944 грн. |
MICROLAB M-880 | 2 791 грн. |
ще 20 пропозицій
anonim
14 грудня 2020, 08:08
При влючении саб пишит #
При включении саб пишит в чем может быть проблема
anonim
20 квітня 2017, 10:29
Купил хорошо , ну загорела микро схема D2030A JETBML5057F? И её найти нериольно #
Я против кампании нечего не имею ,просто собирайте качественнее ,и помогите мне найти микро схему D2030A JETBML5057F пожалуйста.
anonim
19 вересня 2016, 11:07
Не понимаю #
Отправьте пожалуйста инструкцию по применению данного прибора. Моя мама где-то посеяла её. На эл. почту alisiya_karpinskaya@mail.ru
Заранее спасибо;)
Показано 3 із 13 запитань
ще 10 запитань
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →