Комп'ютерні колонки Microlab TMN-9U
Відео 5Фото 12 |
Microlab TMN-9U |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Microlab 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Microlab.
Купити Microlab TMN-9U
Усі ціни 26 →Акустична система 2.1 Microlab TMN-9U, 40Вт, чорна | 3 499 грн. |
Мультимедійна акустика Microlab TMN-9U | 3 053 грн. |
Акустическая система Microlab TMN-9U Black | 2 986 грн. |
MICROLAB TMN-9U 2.1 Black | 2 840 грн. |
Колонки microlab 2.1 tmn-9u Black ДУ,USB,Sdcard tmn-9u | 2 944 грн. |
Компанія Microlab радує комп'ютерних користувачів добротної периферією і акустикою в доступному ціновому сегменті. Всього за 70$ Ви можете стати володарем компактної аудіосистеми 2.1 TMN-9U зі збалансованим звуком і універсальним дизайном. Розглянемо модель ближче і з'ясуємо, чому вона так популярна вже більше 5 років.
Стильний МДФ корпус
Перший і досить вагомий плюс в скарбничку системи: МДФ корпус в чорному матовому покритті. У нього одягнений не тільки сабвуфер, але і сателіти. Як результат, система відмінно виглядає в будь-якому сучасному інтер'єрі і дуже непогано звучить.
Вбудований медіаплеєр
Окремо варто зупинитися на панелі управління, розташованої на правій стороні сабвуфера. Крім звичних двох пар RCA, ручок гучності і регулювання НЧ, тут ви побачите два слоти: під USB-носії і SD-карти, а також 4 ручки управління вбудованим медіаплеєром. Тобто, система здатна функціонувати як самостійний медіацентр, без необхідності підключення до комп'ютера. У 2021 році цим, звичайно, нікого не здивуєш, але для моделі 2015 року вражаюче. А ось виходу на навушники і можливості управляти з пульта ДУ немає. Заощадивши.
Збалансований звук
Система відтворює звук в діапазоні 35-20 000 Гц і, як ми вже говорили, звучить цілком гідно для своїх 40 Вт RMS. 2-смугові сателіти не хриплять навіть на високій гучності, а сабвуфер з боковим фазоінвертором дуже непогано розгойдує басові композиції і не йде при цьому в гул.
В цілому, Microlab TMN-9U справляє позитивне враження. Компактна класика, зі спокійним дизайном, широкими можливостями управління і налаштування. Відмінний домашній варіант для музики, кіно, Ігор.