Ігрова приставка Microsoft Xbox Series X + Game (RRT-00035)
Відео 70Фото 4 |
Microsoft Xbox Series X + Game |
|
Некстген консоль від Microsoft з просунутими можливостями з апаратного трасування променів, новою системою тривимірного звуку, потужним залізом і страшенно швидким SSD, який благотворно впливає на швидкість завантаження ігор. Xbox Series X оснащена потужним процесором AMD Zen 2 з 8 ядрами та 16 потоками, що працює на частоті до 3.8 ГГц. Графічний прискорювач AMD RDNA 2 забезпечує продуктивність до 12 терафлопс і вміє виводити зображення з роздільною здатністю 2K/4K з частотою кадрів до 120 кадрів в секунду і опціональним HDR.
Однією з ключових переваг Xbox Series X є його швидкий SSD, що забезпечує завантаження ігор у кілька разів швидше, ніж на попередніх поколіннях консолей. Плюс до цього консоль підтримує заміну та модернізацію вбудованого NVMe SSD накопичувача, даючи можливість користувачеві розширити свою ігрову бібліотеку. Крім того, пристрій підтримує новітні технології віртуалізації звуку, включаючи Dolby Atmos та DTS:X.
Інтеграція сервісу Xbox Game Pass Ultimate дозволяє передплатникам за символічну щомісячну плату отримувати доступ до сотень ігор для Xbox, PC та Android, а також грати у багато гучних новинок ще до їхнього релізу. Ігри можна завантажувати як із хмари, так і за допомогою вбудованого DVD/Blu-ray приводу. У комплекті з консоллю йде ключ код на один із ігрових блокбастерів із бібліотеки Xbox, а також фірмовий геймпад. Для зовнішніх підключень передбачено три порти USB 3.2 gen1, три HDMI версії 2.1, LAN-порт та бездротовий приймач з Wi-Fi 5.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Microsoft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Microsoft.
Купити Microsoft Xbox Series X + Game
Усі ціни 84 →Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series X 1 TB Forza Horizon 5 | 21 300 грн. |
Microsoft Xbox Series X 1 Tb Diablo IV Bundle | 18 995 грн. |
Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series X 1 TB Diablo IV Bundle | 20 999 грн. |
Microsoft Xbox Series X 1 TB Forza Horizon 5 Ultimate Edition (RRT-00061) | 18 600 грн. |
Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series X 1 TB Diablo IV Bundle | 20 790 грн. |
0 2 0 9 |
Графіка гірша ніж на xbox one x Тиха Багато шлюбу, кросплей, платний онлайн (чого немає на ПК), FSR милить картинку, графічно гірша ніж xbox one x у таких іграх як far cry 5-6 нажаль(((( den: користуюся Microsoft Xbox Series X кілька місяців |
Гарна модель для того, щоб почати грати в ігри, як це сталося зі мною. Брав вживану за 18 тисяч, про що не шкодую. Продуктивність: якщо і можна зустріти просідання в AAA проектах, то це випадок 1/10 і то в конкретних моментах
Кулер: працює консоль тихо, після року використання стало ледь чуть його роботу за тиші, скоро планую провести йому ТО. Ігри: Gamepass це ідеальна пропозиція для тих хто тільки почав знайомство з індустрією ігор. З ним також є скидки на окремі платні ігри Якість збірки також на високому рівні Явних немає, виконує свою роботу на 100% Євгеній Рабенко: користуюся Microsoft Xbox Series X більше року |
Все чудово, передплата від іксбоксу рулить.
Тиха, потужна консоль. Джойстик хотілося б як конкуренти. користуюся Microsoft Xbox Series X кілька місяців |
Модификації Microsoft Xbox Series X + Game
Ціни на Microsoft Xbox Series X + Game |
---|---|---|---|---|
Microsoft Xbox Series X | від 16 780 грн. | 96 пропозицій | ||
Microsoft Xbox Series X + Gamepad + Headset | від 24 949 грн. | 1 пропозиція | ||
Microsoft Xbox Series X + Gamepad | від 20 649 грн. | 4 пропозиції | ||
Microsoft Xbox Series X + Gamepad + Game | від 19 689 грн. | 8 пропозицій | ||
Microsoft Xbox Series X + Game | від 18 600 грн. | 84 пропозиції |