Геймпад Microsoft Xbox Wireless Controller – Starfield Limited Edition
Фото 4 |
Microsoft Xbox Wireless Controller – Starfield Limited Edition |
|
Акумулятор до комплекту не входить
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Microsoft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Microsoft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Microsoft Xbox Wireless Controller – Starfield Limited Edition
Усі ціни 7 →Аксесуар для приставки Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Sta | 4 098 грн. |
Аксессуар для приставок Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller St | 4 025 грн. |
Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Starfield Edition | 4 589 грн. |
Microsoft Xbox Series X|S Wireless Controller Starfield Limited Edition | 3 999 грн. |
Геймпад Microsoft Xbox Series X/S Wireless Controller Starfield Edition (Q | 4 169 грн. |
Бездротовий геймпад Microsoft Xbox Wireless Controller Starfield Limited E | 4 199 грн. |
Геймпад Microsoft Xbox Series X|S Wireless Controller Starfield Edition [8 | 4 905 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →