Бойлер Midea D10-20VI(O)
Midea D10-20VI(O) труби зверху труби знизу |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Midea D10-20VI(O)
Усі ціни 9 →Водонагрівач Midea D10-20VI(О) ECO 3891 | 3 695 грн. |
Водонагрівач MIDEА D10-20VI(О) | 3 647 грн. |
Водонагрівач Midea D10-20VI(O) | 3 743 грн. |
Водонагрівач Midea D10-20VI(O) | 3 499 грн. |
Водонагрівач накопичувальний Midea 10 л D10-20VI(О) D10-20VI (O) | 3 695 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Midea D10-20VI(O)
Ціни на Midea D10-20VI(O) |
---|---|---|---|---|
Midea D10-20VI(U) | від 3 499 грн. | 31 пропозиція | ||
Midea D10-20VI(O) | від 3 499 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →