Бойлер Midea D50-15EW1(D)
Фото 4 |
Midea D50-15EW1(D) 50 л80 л |
|
Практичний та надійний електричний побутовий накопичувальний водонагрівач ємністю 50 л з «сухим» ТЕНом, електронним керуванням та яскравим цифровим LED-індикатором поточної температури води на виході з апарату. Позиціонується як товар середньої цінової категорії, орієнтований побутової застосування. Корисна ємність 50 л дозволяє повноцінно обслуговувати побутові потреби малої сім'ї чисельністю 1-2 особи.
Такий апарат може ефективно працювати тільки у вертикальній орієнтації та призначений для настінного монтажу (кріплення в комплекті). На основі електричного накопичувального водонагрівача Midea D50-15EW1(D) можна легко організувати систему гарячого водопостачання з температурою до 75 ° C у міській квартирі або невеликому котеджі. Розрахований на експлуатацію з максимальним тиском до 7,5 бар, адаптований для роботи у вітчизняних централізованих мережах водопостачання.
Може забезпечувати гарячою водою відразу кілька точок розбору (ванну, душову, кухню). Конструкція цієї моделі включає великий зовнішній металевий корпус з маловуглецевої холоднокатанної листової сталі товщиною 2 мм. Від корозії бак захищений допоміжними мікропорошковим адгезійним шаром, основним шаром термостійкої титан-сапфірової емалі (отримана високотемпературним спіканням) та змінним магнієвим анодом. Підігрів води забезпечується довговічним «сухим» трубчастим нагрівачем потужністю 1500 Вт, а час нагрівання не перевищує 2 год.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Купити Midea D50-15EW1(D)
Усі ціни 41 →Midea Midea D50-15EW1(D) | 6 399 грн. |
Водонагрівач Midea D50-15EW1(D) | 5 660 грн. |
Бойлер MIDEA D50-15EW1(W) (15EW1)(7648) | 4 499 грн. |
Бойлер електричний Midea D50-15EW1(D) 4160 | 5 775 грн. |
Электрический водонагреватель Midea D50-15EW1(D) D50-15EW1(D) | 5 880 грн. |
Модификації Midea D50-15EW1(D)
Ціни на Midea D50-15EW1(D) |
---|---|---|---|---|
Midea D50-15EW1(D) | від 4 499 грн. | 41 пропозиція | ||
Midea D80-15EW1(D) | від 5 470 грн. | 33 пропозиції |