Планетарний міксер Midea MJ-KM6001W графіт
Фото 10 |
Midea MJ-KM6001W графіт 2020 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Midea MJ-KM6001W графіт
Кухонна машина Midea MJ-KM6001W | 2 246 грн. |
Міксер Тістоміс Midea MJ-KM6001W | 2 325 грн. |
Midea MJ-KM6001W | 4 760 грн. |
Додаткові функції і можливості кухонного комбайна Midea MJ-KM6001W:
- Захисна кришка з отвором для додавання інгредієнтів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →