Кавоварка SAECO Xelsis Suprema SM8889/00 сірий
Відео 10Фото 11 |
SAECO Xelsis Suprema SM8889/00 сірий нержавіюча сталь сірий |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAECO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAECO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAECO Xelsis Suprema SM8889/00 сірий
Усі ціни 30 →Кавомашина Saeco SM8889/00 | 66 999 грн. |
Philips SM8889 SM8889/00 | 66 999 грн. |
Кавомашина Saeco Xelsis Suprema (Titanium) (EU) SM8889/00 | 67 299 грн. |
Saeco Xelsis Suprema SM8889/00 офіційна гарантія | 63 899 грн. |
Кавомашина автоматична Saeco Xelsis Deluxe SM8889/00 | 67 173 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SAECO Xelsis Suprema SM8889/00
Ціни на SAECO Xelsis Suprema SM8889/00 |
---|---|---|---|---|
SAECO Xelsis Suprema SM8885/00 нержавіюча сталь | від 52 989 грн. | 10 пропозицій | ||
SAECO Xelsis Suprema SM8889/00 сірий | від 55 080 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →