Морозильна камера Miele FN 4772 E ws 271 л
Фото 4 |
Miele FN 4772 E ws |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miele 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miele.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miele FN 4772 E ws 271 л
Морозильна камера Miele FN 4772 E ws | 74 890 грн. |
Морозильная камера Miele FN 4772 E ws (37477254OER) | 74 890 грн. |
Miele FN 4772 E ws FN4772Ews | 74 889 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →