Сушильна машина Miele TWC 220 WP
Miele TWC 220 WP |
|
Відсік для ароматизатора.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miele 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miele.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miele TWC 220 WP
Усі ціни 7 →Сушильна машина Miele TWC 220 WP | 44 999 грн. |
Miele TWC 220 WP | 49 157 грн. |
Miele TWC 220 WP TWC220WP | 44 999 грн. |
Сушильна машина Miele TWC 220 WP (12WC2202UA) | 44 999 грн. |
Miele TWC 220 WP | 57 646 грн. |
Miele TWC 220 WP | 59 052 грн. |
Сушильний автомат MIELE TWC 220 WP | 44 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →