Сушильна машина Miele TED 265 WP
Фото 15 |
Miele TED 265 WP |
|
Відсік для ароматизатора.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miele 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miele.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miele TED 265 WP
Сушильна машина Miele TED 265 WP | 49 999 грн. |
Сушильная машина Miele TED 265 WP | 49 999 грн. |
Сушильна машина Miele TED 265 WP (12ED2652UA) | 49 999 грн. |
Miele TED 265 WP TED265WP | 49 999 грн. |
Сушильний автомат MIELE TED 265 WP | 49 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →