Нейлер Mighty Seven SJ-CN90
Mighty Seven SJ-CN90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mighty Seven 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mighty Seven.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mighty Seven SJ-CN90
Пневмостеплер Mighty Seven SJ-CN90 для цвяхів, 50-90 мм | 22 343 грн. |
Пневмотакер Mighty Seven SJ-CN90 (50-90 мм, діам. 2.3-2.9 мм) 26128 | 22 343 грн. |
Пневмопістолет цвяхозабивний Mighty Seven SJ-CN90 26128 | 22 343 грн. |
Пневмостеплер Mighty Seven SJ-CN90 для цвяхів, 50-90 мм | 21 893 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →