Літня шина Milever Sportmacro MA349 215/50 R17 95W
Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Milever Sportmacro MA349 215/50 R17 95W 215/50 R17 95 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milever Sportmacro MA349 215/50 R17 95W
Milever Sportmacro MA349 215/50 R17 95W XL 133703 | 2 631 грн. |
Шини Milever Sport Macro MA349 215/50 ZR17 95W XL | 3 471 грн. |
Milever Sport macro MA 349 215/50 R17 95W XL | 2 400 грн. |
Модификації Milever Sportmacro MA349 215/50 R17 95W
Ціни на Milever Sportmacro MA349 215/50 R17 95W |
---|---|---|---|---|
Milever Sportmacro MA349 215/50 R17 95W | від 2 400 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →