Рюкзак Millet Prolighter 60+20 80 л
Millet Prolighter 60+20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Millet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Millet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Millet Prolighter 60+20 80 л
Рюкзак MILLET PROLIGHTER 60 + 20 ROUGE / INDIAN | 9 656 грн. |
Рюкзак Millet Prolighter 60+20 (1046-MIS2111 8744) | 9 656 грн. |
Рюкзак Millet Prolighter 60+20 Red-Rouge (1046-MIS2270 0335) | 10 075 грн. |
Рюкзак MILLET PROLIGHTER 60+20 ROUGE/INDIAN | 9 656 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →