Намет Terra Incognita Olympia 4
Відео 5Фото 11 |
Terra Incognita Olympia 4
Призначення:кемпінговий
Кількість місць:4
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:навіс, тамбур, вікно
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:12.29 кг
4-х місцева кемпінговий намет для максимального комфортного проживання на пікніку, фестивалі і тп. У внутрішньому наметі є все для комфортного проживання - вентиляційні вікна, петлі для ліхтариків, полиця для різних предметів, кишені для всілякої дрібниці. Хороша вентиляція внутрішнього простору забезпечується за рахунок 5-ти вентиляційних вікон. Матеріал тенту - поліестер.
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Terra Incognita Olympia 4
Усі ціни 42 →Намет Terra Incognita Olympia 4 | 13 612 грн. |
Намет Terra Incognita Olympia 4 хакі | 10 770 грн. |
Намет кемпінговий Terra Incognita Olympia 4 / хакі | 13 612 грн. |
Палатка Terra Incognita Olympia 4 (песочный) (4823081502500) 968331 | 13 612 грн. |
Палатка Terra Incognita Olympia 4 (песочный) | 13 612 грн. |
ще 20 пропозицій
Нормальний намет. Все зручно та продумано. Після пари походів збірок і розбирань дійшов висновку, що передня дуга по довжині не відповідає точкам кріплення в люверси. Перерахував та вкоротив кожну секцію. Стало нормально збиратися. При сильному вітрі верх тамбура плескає після сезону проклеюватиму зсередини підсилювач. Органайзер зі зворотного входу не практично розташований. игорь: користуюся Terra Incognita Olympia 4 кілька місяців |
Купив на зміну нашому старому-доброму сімейному тримісному наметі. Кількість членів сім'ї не змінилася, але захотілося більшого комфорту, кращої вентиляції та вирішення проблеми конденсату. Також мені дуже сподобалися намети з двосторонніми входами та великим тамбуром. Взяв намет виробництва Terra Incognita, тому що це продукція відомої вітчизняної компанії, а її вироби користуються заслуженою повагою за рівень якості при збереженні прийнятної ціни. Великі спальні місця можуть займати майданчик 240 на 210 міліметрів. Ми укладаємо на водостійку полімерну підлогу два надувні матраци (великий і малий) і виходить суцільний комфортний диван. Місця для трьох людей достатньо, а завдяки великій висоті (майже 180 см) дружина та донька можуть стояти в ній на повний зріст. Дуже тямущою виявилася двошарова конструкція. Вона гасить вітер, надійно захищає від намокання під час дощу і, найголовніше, завдяки дихаючому матеріалу стінок внутрішнього намету, така конструкція не збирає конденсат. Зручна в монтажі та демонтажі. Використовується зручна та міцна пластикова фурнітура. За літній сезон тричі розходилася змійка на задньому вході-виході. Працює вона не дуже часто, тому це, швидше за все, заводський брак. Покриття на поверхні полімерної підлоги у великому тамбурі схильно збирати безліч дрібних порошок, пилу та піску. Липне вся ця погань з боку землі і позбутися її потім "сухими" методами майже нереально, тільки полоскати у воді. Така особливість полімерної підлоги тамбура в результаті значно подовжує та розтягує процес складання намету. |
Показано 2 з 3 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →