Садова повітродувка-пилосос Milwaukee M18 BBL-0 (4933446216)
Відео 11Фото 10 |
Milwaukee M18 BBL-0 |
|
Акумулятор і зарядний пристрій в комплект не входять
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M18 BBL-0
Усі ціни 6 →Повітродувка акумуляторна компактна MILWAUKEE, М18 BBL-0 (Без АКБ і ЗП) | 5 981 грн. |
Воздуходувка Milwaukee М18 BBL-0 (без АКБ и ЗУ) (4933446216) 4933446216 | 5 810 грн. |
Повітродувка Milwaukee М18 BBL-0 (без АКБ та ЗП) (4933446216) 4933446216 | 5 981 грн. |
Milwaukee Повітродувка Milwaukee М18 BBL-0 (без АКБ та ЗП) (4933446216) 49 | 5 981 грн. |
Садовая воздуходувка Milwaukee M18 BBL-0 (4933446216) | 5 830 грн. |
Акумуляторна повітродувка Milwaukee компактная M18 BBL-0 (4933446216) | 5 981 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →