Ланцюгова пила Pro-Craft GS-50
Фото 13 |
Pro-Craft GS-50 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro-Craft GS-50
Усі ціни 11 →Бензопила Procraft GS-50 600501 | 2 250 грн. |
Бензопила ProCraft GS-50 600501 | 2 250 грн. |
Бензопила Procraft GS50 (1 шина, 1 ланцюг 40) | 2 250 грн. |
Бензопила ланцюгова Procraft GS-50 | 2 250 грн. |
Бензопила Procraft GS50 + олива моторна, олива ланцюгова | 2 299 грн. |
ще 6 пропозицій