Візочок mima Zigi
Відео 11Фото 7 |
mima Zigi
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:ремені
Регулювання:спинка
Ширина шасі:45 см
Вага в зборі:8.4 кг
В комплекті: чохол
Максимальне навантаження: 17 кг
Всі характеристики
Купити mima Zigi
Усі ціни 30 →Прогулянкова коляска Mima Zigi Olive Green, хакі (26162) | 13 846 грн. |
Прогулочная коляска Mima Zigi Charcoal | 13 430 грн. |
Дитяча коляска прогулянкова Mima Zigi Denim | 13 846 грн. |
Mima Zigi Olive Green Spacerowy | 9 960 грн. |
Mima Zigi Olive Green Spacerowy | 10 209 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →