Візочок mima Xari Sport
Відео 1Фото 7 |
mima Xari Sport
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:підніжка
Ширина шасі:42 см
Вага в зборі:13.4 кг
Можливість установки люльки на шасі. Два відділення для покупок. Регулювання нахилу блока.
Максимальне навантаження: 17 кг
Всі характеристики
Купити mima Xari Sport
Усі ціни 25 →Прогулянкова коляска Mima Xari Sport 2G Black/Charcoal, чорна (73803) | 19 370 грн. |
Прогулочная коляска Mima Xari Sport Black/Denim (A401810) | 17 823 грн. |
Прогулянкова коляска Mima Xari Sport 2G Black/Charcoal A411201 (73803) | 19 370 грн. |
Mima Xari Sport 2G Black/Charcoal Spacerowy | 15 480 грн. |
Mima Xari Sport 2G Black/Charcoal Spacerowy | 15 867 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →